TT Electronics 64YR50KLF
Res Cermet Trimmer 50KΩ 10% 0.25W(1/4W) 12Turn 1.78mm Pin Thru-Hole Tube
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码64YR50KLF